Ptasie Masło Orzechowe Original Premium

Ptasie Masło Orzechowe Original Premium
Numer artykułu 10190
12,49 zł 37,84 zł za 1 kg

Zdrowe masło orzechowe dla ptaków Źródłem białka są dodane larwy mącznikaWysokokaloryczny tłuszcz uzyskany z orzeszków ziemnychProdukt polecany przez Vogelbescherming Niderland Zdrowa alternatywa dla masła orzechowego bez dodatku soli. Szklany „słoik z masłem orzechowym” wypełniony tłuszczem arachidowym to bardzo wysokokaloryczny przysmak dla wielu gatunków ptaków zwłaszcza sikorek. Ciesz się pięknym widokiem wielu małych ptaków, które przylatują, aby jeść z w Twoim ogrodzie! Waga produktu 330 gramów. Karmienie ptaków przez cały rok: Ptaki bardzo interesują się jedzeniem w Twoim ogrodzie. Ptak zawsze będzie używał twojego pokarmu jako dodatku do swojej diety, ale nic nie zastapi mu właściwego pokarmu, takiego jak owady i jagody, które mogą znaleźć w naturze. Jednak zdarzają się sytuacje, w których trudno jest znaleźć owady, ponieważ jest zbyt zimno, gdy ptak jest bardzo zajęty, na przykład w okresie lęgowym.

Podczas zimnych jesienno-zimowych nocy ptaki mogą stracić do 20% temperatury ciała. Mogą utrzymać właściwą temperaturę ciała żywiąc się ptasim masłem orzechowym, blokami lub kulkami tłuszczowymi. W sezonie lęgowym na wiosnę mogą dobrze wykorzystać białka z mieszanek nasion. Zwłaszcza w te pracowite dni gdy opiekują się swoimi małymi. Ptaki potrzebują dodatkowego wsparcia przez cały rok. Vivara ptasie masło orzechowe: Lubimy mieć kontrolę nad naszymi własnymi produktami, zwłaszcza karmą dla ptaków. Dlatego robimy ją sami. Dzięki temu wiemy, skąd pochodzą nasze produkty. Wybieramy tylko te, które maja największą jakość. Np. wykonujemy wszelkie zabezpieczenia, sprawdzamy aflatoksyny i zapewniamy np., że zawartość oleju archaidowego jest zawsze co najmniej o 2% wyższa niż w normalnych orzeszkach ziemnych. Te same kontrole przeprowadzamy na wszystkich półproduktach, które dodajemy do różnych ptasich maseł orzeschowych, takich jak nasiona, larwy mącznika itp.

Kalorie na 100g
665
Skład

Tłuszcz zwierzęcy, Mąka kukurydziana, Mąka z orzeszków ziemnych, Olej rzepakowy

Składniki analityczne

Tłuszcz surowy 60,9%, Białko surowe 9,9%, Włókno surowe 1,8%, Popiół surowy 1,1%

Odpowiedni dla rodzajów ptaków
Modraszka, Bogatka, Sosnówka, Raniuszek zwyczajny, Wróbel, Mazurek, Rudzik, Dzięcioł duży, Dzwoniec, Szczygieł, Szpak, Czyż
Bez bałaganu
Nie
Włącznie
Masło orzechowe w słoiku
Wyłącznie
Uchwyt
Opakowanie
330g
Trzymaj z dala od zwierząt
Nie
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto