O Vivara Pro

Vivara Pro jest ekspertem w Europie w zakresie realizacji profesjonlnych projektów oraz oferowania produktów i usług w zakresie łagodzenia, poprawy bioróżnorodności, kompensacji fauny i rozwoju. Te produktyopracowane są w ścisłej współpracy z zespołem ochrony przyrody, doradcami dzikiej przyrody i ekspertami z całej Europy. Ze względu na nawiązanie współpracy z zielonymi produktami są zawsze dostępne przez potwierdzone certyfikaty ochrony przyrody.

Wytwarzamy innowacyjne produkty tak, aby były jak najwyższej jakości będące w zgodzie z naturą. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i dopasowyjemy się szybko do zmian. Nasze produkty Posiadają rownież certyfikat FSC. Sami uzupełniamy infrastrukturę logistyczną. Mamy możliwość kontroli naszej logistyki i możemy być dla naszych klientów bez udziału innych stron.

Vivara Pro z przyjemnością doradzi, jak sprawić, by Twoja nieruchomość, osiedle mieszkaniowe, obszar handlowy lub inne otwarte przestrzenie, takie jak pola golfowe, rezerwaty przyrody, parki (wypoczynkowe) lub tereny zielone były zgodne z naurą tym samym ją wspierając. Chętnie wesprzemy Cię w wzmocnieniu wagi bioróżnorodności. "

Kim jesteśmy

Vivara Pro jest ekspertem w Europie w zakresie realizacji profesjonalnych projektów i oferowania produktów i usług w zakresie łagodzenia, poprawy bioróżnorodności, kompensacji flory i fauny oraz zrównoważonego rozwoju.

Nasza unikalność to:

Własne, innowacyjne i zaprojektowane przez nas produkty.
- Produkty spełniające najwyższe wymagania jakościowe, takie jak certyfikat FSC.
- Współpra z organizacjami ochrony przyrody gdzie równieżwnosimy swój własny wkład finansowy.
- Posiadanie w zespole doradców i ekoloków dzięki czemu oferujemyi profesjonalny kontakt z naszymi klientami.
- Realizacja projektów własnych w wyskoko wyspecjalizowanej sieci."

Historia Vivara Pro

Początki Vivary sięgają produktów ochrony przyrody do użytku w prywatnym ogrodzie. Produkty takie jak wysokiej jakości karma dla ptaków, systemy karmienia, budki lęgowe, rośliny przyjazne naturze, książki i produkty edukacyjne były podtawą naszej działaności. Vivara rozpoczęła działalność w 1994 roku i zatrudnia około 300 pracowników. Jednostka biznesowa Vivara Pro została uruchomiona przez firmę Vivara we wrześniu 2014 roku.

Vivara Pro została stworzona przez duże zapotrzebowanie na produkty dla profesjonalnych organizacji zajmujących się budownictwem uwzględniającym przyrodę i zwiększającą bioróżnorodność."

Wizja
Vivara Pro wspiera i doradza intytucje oraz społeczności biznesowe w zakresie projektowania przyjaznej naturze przestrzeni zewnętrznej. Dzięki naszej wiedzy wiemy, jak podjąć właściwe środki. Nasze rady i działania zwiększają bioróżnorodność na terenach zewnętrznych."

Vivara Pro oferuje kompletny pakiet usług składający się z:

- inwentaryzacji aktualnej flory i fauny,
- rzetelnego doradztwa, w tym doradztwo ekologiczne (np. w celu
uzyskania certyfikatu BREEAM)
- rozmieszczenie produktów
- szeroką gamę środków łagodzących