O nas - Vivara

Vivara - O nas

Vivara posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów sprzyjających ochronie przyrody. Oferujemy szeroką gamę asortymentu, który stanowić może nie tylko wspaniałą ozdobę naszego ogrodu czy balkonu, ale przede wszystkim przyciąga małe zwierzęta ogrodowe. To dla nich tworzymy to wszystko.

Nasz asortyment jest projektowany przez miłośników i pasjonatów przyrody na podstawie obserwacji, po jakie smakołyki sięgają nasi mali przyjaciele oraz w jakich domkach przebywają najchętniej i zakładają rodziny.

Posiadając właściwą wiedzę i doświadczenie, staliśmy się częścią Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków (OTOP), gdzie razem wspieramy i promujemy dbałość o naturę.

Dzięki wsparciu OTOP oraz wielu czołowych europejskich stowarzyszeń ekologicznych, nasze produkty dostępne są między innymi w Szwecji, Danii, Austrii, Niderlandach, Wielkiej Brytani czy Niemczech. Jesteśmy liderami w kwestii dbałości o naturę. Sieć naszych odbiorców jest naszą dumą, radością i pewnością, że tworzymy optymalne środowisko życia dla zwierząt ogrodowych….